MEDIA

    Strategia komunikacji

    Media direction

    Social media

    Kampanie reklamowe

    Fotografia & wideo

Przejdź do/Zobacz więcejZOBACZ WIĘCEJ
Projektujemy wyjątkowe interakcje

Zadbamy o Twoje środowisko w mediach. Jako specjaliści w dziedzinie brandingu i komunikacji, zaplanujemy Twoją obecność w przestrzeni publicznej, wyprodukujemy treści i zrealizujemy cele postawione przez Twój biznes. Tworzymy zintegrowane kampanie reklamowe, obsługujemy obecność marki w mediach lub w ich wycinku, np. w mediach społecznościowych. Jesteśmy samowystarczalni we wszystkich obszarach produkcyjnych, od koncepcji treści przez copy, grafikę do filmu i animacji. Współpracowaliśmy z wiodącymi ekosystemami mediowymi w Polsce.

Nasze kompetencje
1.

Strategia komunikacji

Efektywna obecność w mediach

Strategia komunikacji określa długofalowo ton komunikacji (tone of voice) i główne komunikaty (key messages), które marka będzie przekazywała jako swój fundament wizerunkowy. Mając zdefiniowaną markę i znając problemy oraz korzyści, których szukają potencjalni klienci, możemy stworzyć koncepcję komunikacji dla Twojej marki. Na tym etapie określimy media, które będą najbardziej efektywne dla Twojego biznesu oraz zestaw zachowań i obszarów, które zagospodarujesz.

2.

Media direction

Efektywna obecność w mediach

Prowadzimy kompleksową obsługę Twojej marki w mediach. Inspirujemy działania, tworzymy strategie contentowe, plany komunikacji, obsługujemy platformy i tworzymy treści. Obsługujemy ekosystem wewnętrzny - Twoją stronę i media społecznościowe, współpracujemy z mediami zewnętrznymi a także wspieramy Twoją obecność offline.

3.

Social media

Angażujemy Twoich klientów w codziennej komunikacji

Media społecznościowe nie mają przed nami żadnych tajemnic. W zależności od postawionych celów, preferencji Twoich klientów i strategii komunikacji, zarządzamy obecnością i dbamy o wizerunek Twojej marki na odpowiednich platformach. Facebook, Instagram, YouTube, TikTok czy Twitter - pomożemy Ci wycisnąć maksa z każdej platformy. Zajmiemy się stworzeniem strategii treści, planowaniem, produkcją i obsługą kanałów.

4.

Kampanie reklamowe

Realizujemy Twoje cele w mediach

Znasz swoje cele biznesowe a my pomożemy Ci dostosować odpowiednie rozwiązania aby je zrealizować. Przeanalizujemy Twój problem, wysłuchamy Twoich użytkowników i stworzymy odpowiednią koncepcję, która dotrze do nich z oczekiwanym przekazem w precyzyjnie dobranych mediach. Zajmiemy się również produkcją elementów kampanii i wdrożeniem, także o nic nie musisz się martwić. Śledź rezultaty i realizuj swoje plany.

5.

Fotografia & wideo

Inspirujące doświadczenie marki

Mamy ponad 10 lat doświadczenia w roli fotografów. Realizowaliśmy reportaże z największych wydarzeń sportowych, pracowaliśmy podczas wydarzeń muzycznych czy eventów reklamowych. Zajmujemy się fotografią studyjną i zrealizowaliśmy dziesiątki sesji zdjęciowych. Tworzymy także zdjęcia produktowe. W obszarze produkcji wideo działamy w zespole z najlepszymi twórcami, którzy udowadniali swoje umiejętności w znanych polskich i zagranicznych produkcjach filmowych. Stworzymy projekty dedykowane do Twoich mediów społecznościowych, kampanii reklamowych, pomożemy Ci wyprodukować kanał YouTube a także wesprzemy Cię w projektach artystycznych.

Proces
1. ANALIZA

Realna wiedza o Twojej organizacji, klientach i konkurencji jest kluczowa dla realizowania jakościowych projektów brandingowych. W Odrze jesteśmy gotowi by dostać się do sedna sprawy, z wykorzystaniem profesjonalnych metod badawczych

2. KONCEPCJA

Tworzymy dedykowane koncepcje oparte na danych pochodzących od Ciebie i z etapu badań. Nie powielamy schematów, bo wiemy jak ważna jest unikalność Twojego biznesu.

3. PRODUKCJA

Kompleksowo produkujemy treści do Twoich mediów. Od materiałów pisanych, przez elementy graficzne do fotografii, animacji i filmów. Dostarczamy wszystkiego, czego potrzebujesz.

4. OBSŁUGA

Inspirujemy zmianę. Prowadzimy bieżącą obsługę Twoich mediów - od etapu koncepcji, przez miesięczne planowanie, tworzenie treści do publikacji i administracji profili. Budujemy relacje z mediami okołobranżowymi. Wszystko, by zrealizować postawione przez Ciebie cele.

Modele współpracy
Model projektowy

Praca w modelu projektowym najlepiej sprawdza się przy jednorazowych realizacjach, które posiadają określony zestaw składowych. W tym modelu przygotowujemy wstępną wycenę przed rozpoczęciem działań.

Choć taki sposób działania wydaje się wygodny, należy pamiętać o tym, że jest on mniej odporny na zmiany w czasie trwania projektu. Tym, którym zależy na rozwijaniu realizowanych koncepcji rekomendujemy pracę w modelu ryczałtowym.

Model ryczałtowy - abonament

W modelu ryczałtowym współpracujemy głównie z klientami, których obsługujemy w sposób ciągły. Polega on na ustaleniu określonej miesięcznej kwoty, która przeliczona jest na ilość godzin i kompetencje wykorzystywane w projekcie.

Dzięki posiadanemu abonamentowi zawsze jesteśmy gotowi na Twoje briefy a Twoje zlecenia wpadają na początek kolejki. Taka forma współpracy pozwala na znacznie większą elastyczność i zapewnia bezpieczeństwo Twojej komunikacji.

Betard
Red Bull
Maciej Janowski
Mobile Vikings
POPRZEDNI
NASTĘPNY
Karolina Dziechcińska

Brand Manager
Betard

Marek Krynicki

Athletes’ Manager
Red Bull

Maciej Janowski

Reprezentant Polski na żużlu

Bartosz Grabowski

Dyrektor Marketingu
Mobile Vikings

Postawiliśmy przed zespołem Odry duże wyzwanie i czujemy, że dostarczane rozwiązania są niezwykle świadome, jakościowe i nowoczesne. Proces redesignu marki przebiega bardzo sprawnie i kompleksowo a jego efektem jest odświeżenie i jeszcze większa profesjonalizacja wizerunku marki. Zaprojektowana strona internetowa jest zgodna z najnowszymi trendami, zarówno w obszarze technologicznym jak i w kontekście rozwiązań user experience oraz user inter- face. W ramach bieżącej współpracy czujemy wsparcie oraz ogromne zaangażowanie Odry, co jest dla nas niezwykle istotne.

Współpraca z Odra Studio to gwarancja profesjonalizmu, ale też olbrzymiej dawki kreatywności, dzięki niesamowitemu zespołowi specjalistów. Natomiast same działania Odra Studio na linii Red Bull x Maciej Janowski są stawiane przez nas jako best practice dla innych zawodników z naszego portfolio. Odra Studio wzorowo wywiązuje się z zleconych zadań dbając przy tym o najwyższą jakość usług i zachowanie unikalnej relacji i polecamy usługi wszystkim, którzy podobnie jak by cenią sobie współpracę na najwyższym poziomie.

Jednym z głównych atutów Firmy Odra Studio jest łączenie w sobie dopasowania się do potrzeb rynkowych jednoczenie kreując wizję klienta. Młody zespół zdolnych ludzi potrafi działać pod presją czasu absolutnie nie tracąc przy tym pro- fesjonalnego efektu końcowego. Są otwarci na pomysły, które potrafią w kreatywny sposób rozwinąć tak aby osiągnąć zamierzony cel marketingowy. Dzięki swojej znajomości rynku są również skorzy do negowania działań, które ich zdaniem są dla klienta niekorzystne lub nie przyniosą wymiernych efektów. W zamian proponując nam rozwiązania, które okazały się sukcesem. Firma Odra Studio jest głównym budowniczym mojej marki. Cenię sobie tą współpracę z wielu względów i przez lata nauczony pozytywnym doświadczeniem oraz zdobytym zaufaniem nauczyłem się opierać na ekspertyzie fachowców w tym zakresie i powierzać Firmie Odra Studio wszelkie sprawy związane z marketingiem czy reklamą i nie tylko. Firma Odra Studio jest na tyle elastyczna, iż potrafiła dostosować się do moich nietypowych potrzeb i efektywnie zarządza nie tylko reklamą ale całym procesem od etapu produkcji do sprzedaży produktów Team Janowski.

Odra to zespół złożony ze świetnych indywidualności, doświadczony w bardzo ciekawych i niełatwych projektach. Nasza współpraca przebiegała bardzo płynnie, na prawdziwie partnerskich warunkach. Bardzo doceniam sposób w jaki zespół Odry wychodził z inicjatywą, dbał o jakość naszej komunikacji i angażował się w podnoszenie standardów marki Mobile Vikings.

Wybrane realizacje
Przejdź do/Zobacz więcejZOBACZ
Betard
WIODĄCY PRODUCENT PREFABRYKACJI BETONOWEJ W POLSCE
Przejdź do/Zobacz więcejZOBACZ
Speedway Partner
WIODĄCY PRODUCENT PREFABRYKACJI BETONOWEJ W POLSCE
Zobacz inne usługi
Kontakt

Cześć! Masz do nas
sprawę?

Napisz

kontakt@odrastudio.com
+48 509 550 409
Łokietka 7/4, 50-243 Wrocław
Pn-Pt: 10.00-18.00


FBIG